Už nemáš kde skladovať nové knihy? Riešením je elektornická čítačka

5. septembra 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 8 25_14 51 25.jpg
www.youtube.com
reklama:

Napriek množstvu moderných technológií, ktorými v súčasnosti disponujeme, ľudia stále radi čítajú knihy v originálnej verzii – v papierovom vydaní. No keď sa však dostaneš do momentu, keď sa začne prehýbať domáca knižnica a na nové knihy už nie je miesto, čo spravíš? 

Tento problém veľmi ľahko vyriešia elektronické knihy – mnohé z nich sú zadarmo, ak vieš, kde máš hľadať. Ak disponuješ smartfónom či tabletom, elektronické knihy si môžeš vychutnávať aj priamo v nich – aj pomocou aplikácie Kindle. Ak chceš túto appku využívať, stačí ti jediné – zadarmo sa zaregistrovať. Keď appku otvoríš, nájdeš v nej vlastnú knižnicu elektronických kníh,  ktorú si budeš môcť naplniť knihami. Na výber máš dva spôsoby, ako ju naplniť.

Prvým z nich je nákup kníh priamo z obchodu Amazon. Každá kniha, ktorú kúpiš sa automaticky stiahne do tvojho mobilu.

Horizon33_2016 8 25_14 38 17.png
itunes.apple.com

Kindle okrem iného ponúka tisíce bezplatných kníh, síce hlavne v anglickom jazyku, no nájdeš aj niečo v češtine či dokonca v slovenčine. Môžeš využiť funkciu, ktorú ponúka Amazon – prečítanie si prvej kapitoly zadarmo, aby si nekupoval mačku vo vreci a bolo ti jasné, o čom kniha asi bude. A keď prvú kapitolu dočítaš, je na tebe, či si knihu zakúpiš alebo budeš hľadať ďalej.

Horizon33_2016 8 25_14 38 5.png
itunes.apple.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?