Zľavnené produkty v obchodných reťazcoch na jednom mieste? Dohliadač je jedinečná slovenská appka

3. septembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Cell phone 801946_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Aj ty patríš k tým ľuďom, ktorí radi nakupujú zľavnený tovar? Nič ťa nepoteší viac ako aplikácia Dohliadač, vďaka ktorej máš všetky zľavy v obchodných reťazcoch na jednom mieste. Vo svojom mobile.

Prehľad najaktuálnejších zliav z obchodných reťazcov Lidl, Tesco, Kaufland, Billa či mnoho ďalších si odteraz budeš môcť prezerať prostredníctvom aplikácie. Zľavnenú drogériu, kozmetiku, alkohol, no hlavne potraviny už nebudeš musieť chaoticky hľadať v letákoch a niekoľkokrát neúspešne listovať. Vďaka prehľadnej appke to bude oveľa jednoduchšie.

Horizon33_2016 8 22_22 41 5 1.png
play.google.com

Môžeš si vytvoriť nákupný zoznam s tovarom za najvýhodnejšie ceny, ktoré zistíš tak, že porovnávaš jednotlivé akcie a vyberieš si tú najvhodnejšiu.

Aplikácia Dohliadač je mobilnou verziou stránky Dohliadač. sk – mesačne ju navštívi viac ako 70-tisíc užívateľov. Ide o jedinú aplikáciu na Slovensku svojho druhu. Vďaka nej budeme mať prehľad nielen o cenách v hypermarketoch, ale aj v drogériách.

Výrobky si môžeš pozerať jednotlivo alebo podľa kategórií a pri každom porovnať aj ceny v rôznych reťazcoch. Po registrácii si budeš môcť vytvoriť zoznam výrobkov, ktoré chceš sledovať a šikovná appka ťa následne upozorní vždy, keď budú opäť v zľave.

Horizon33_2016 8 22_22 34 19.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?