Senzor Bixi je hotový zázrak. Pohybom ruky ovláda domáce spotrebiče

18. novembra 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 11 18_13 58 16.jpg
www.youtube.com
reklama:

Bixi je miniatúrne príslušenstvo, ktoré sa zíde do každej domácnosti. Uľahčí ti život a ty si bez neho už nebudeš vedieť predstaviť deň. 

Dlhé roky sa snažia vývojári vytvoriť zariadenie, ktoré by umožňovalo bezdotykové ovládanie iba vďaka pohybovým gestám. Senzor Bixi dokáže zvládať nielen základné pohybové gestá – vie toho omnoho viac. Vďaka svojim schopnostiam vie spolupracovať aj s viacerými inteligentnými zariadeniami. Akú má Bixi vlastne funkciu? Jednoduchým pohybom ruky (viď video nižšie) môžeš ovládať rôzne aplikácie v tvojom smartfóne – napr.meniť hlasitosť hudby či dokonca zapnúť osvetlenie v miestnosti. Čo povieš, zišla by sa ti takýto šikovný pomocník do domácnosti? Umiestniť ho môžeš do kuchyne, spálne či auta.

Koľkokrát sa ti stalo, že si pripravoval obed a mal zašpinené ruky a práve v tom momente ti zazvonil telefón? Už si to zrejme prestal aj počítať. So senzorom Bixi zvládneš niekoľko činností naraz úplne jednoducho. Stačí spraviť pohyb s rukou vo vzduchu, aby si prijal hovor.

Horizon33_2016 11 18_20 41 55.png
www.youtube.com

Bixi ocenia aj šoféri. Počas šoférovania nemáš predsa čas prepínať piesne či zdvíhať mobil, no mávnutím ruky budú aj tieto činnosti počas jazdy oveľa bezpečnejšie, než kedykoľvek predtým.

Horizon33_2016 11 18_20 57 48.png
www.youtube.com

Tento šikovný malý pomocník okrúhleho tvaru rozpozná rôzne pohyby a to až do vzdialenosti 30 cm. Ovládať ho môžeme až deviatimi rôznymi gestami. Používanie tohto zariadenia by mali zvládnuť všetci – či už si počítačový expert alebo dôchodca, Bixi sa stane neoddeliteľnou súčasťou tvojho života.

Bixi nájde svoje uplatnenie aj počas jazdy na bicykli

Horizon33_2016 11 18_21 6 58.png
www.youtube.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?