Ranné vstávanie bude o niečo jednoduchšie. Vďaka týmto aplikáciám!

13. novembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 11 13_13 8 41.jpg
www.youtube.com
reklama:

Ranné vstávanie patrí azda k tým najneobľúbenejším činnostiam na svete. Ako si ho však spríjemniť? Nasledujúce šikovné aplikácie ti budú vedieť poradiť. Možno sa nakoniec pre tebe stane vstávanie doslova rituálom. 

Poznáš ten nepríjemný pocit, keď ťa zo sna a z teplej periny chce vyhnať bzučiaci budík? V tomto prípade ho však tak ľahko „neumlčíš.“ Jednoduché vypnutie budíka nebude bohužiaľ stačiť. Budeš musieť spraviť minimálne desať krokov na to, aby sa budík vypol. Nuž, geniálny nápad ako spachtošov vyhnať z postele!

Horizon33_2016 11 13_13 15 30.png
www.youtube.com

Appka Walk Me Up sa tak jednoducho stíšiť nedá – vyskúšaj a uvidíš! Nesnaž sa budík oklamať, budeš za to nemilosrdne potrestaný. Následne potom, ako ťa alarm zobudí a ty sa budeš snažiť čo najdôveryhodnejšie napodobniť kroky trasením mobilu – nedoporučujeme ti to. Aplikácia je natoľko šikovná, že podvádzanie rozozná a tento „prešľap“ ti pekne spočíta.

Aplikácia Puzzle Alarm je z úplne iného „súdka.“ Je totiž venovaná všetkým tým, ktorým pohybové aktivity absolútne nič nehovoria. Na vypnutie budíka budeš musieť vyriešiť niekoľko matematických či logických úloh. A vieš ako sa to hovorí – keď je hore mozog, telo si už akosi poradí.

Horizon33_2016 11 13_14 21 7.png
www.youtube.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?