Na Facebooku pribudnú nové emotikony

24. októbra 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
facebook, emotikony
www.youtube.com
reklama:

Už nejaký čas sa šušká, že Facebook chystá v spojitosti s možnosťou reagovať na uverejnené príspevky takmer až revolučné zmeny. Napokon sa potvrdilo, že „dislike“ („nepáči sa mi“) tlačidlo to nebude.

Facebook oznámil, že v poslednom čase vyvíjal a onedlho aspoň v testovacom režime spustí facebookovú funkciu „reactions“ („reakcie“), ktorá umožní používateľom reagovať na príspevky a statusy omnoho špecifickejšie ako doteraz. Užívateľ bude totiž mať v talóne celú škálu možností vrátane „haha“, „wow“ a „sad“.

Dávať „like“ na všetko, čo ťa aspoň trochu zaujíma, asi nechceš. Väčšinou to človek rieši nejakými komentármi či statusmi, avšak ani to nie vždy najlepšie vystihuje, čo chce človek skutočne vyjadriť.

Nové emotikony, ktoré sa Facebook chystá spustiť, ti dovolia vyjadriť hnev, smútok, nadšenie, smiech, lásku/zaľúbenie, zapýrenie sa a, samozrejme, klasický „like“, teda, že sa ti niečo tak obyčajne páči. *good* 

O tejto novinke sa už hovorí dlho, ale iba nedávno Facebook aj naozaj ukázal, ako to celé bude vyzerať. Si zvedavý? Tak si pusti video.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?