Z profilových obrázkov sa stanú krátke videá. Facebook onedlho príde s ďalšími zmenami!

5. októbra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015 10 5_12 59 50.jpg
www.androidauthority.com
reklama:

Nudia ťa už profilové obrázky na Facebooku? Onedlho sa to zmení. Sociálna sieť totiž ponúkne svojim užívateľom možnosť vytvoriť krátke video, ktoré bude mať funkciu „profilovky.“ 

Spolu s novými krátkymi videoklipmi, bude Facebook aktualizovať aj svoje sociálne siete na podporu dočasného profilového obrázku, ktorý sa vráti späť do východiskovej polohy po uplynutí nastaveného času. Facebook plánuje dočasne meniť fotografie svojich užívateľov na špeciálne príležitosti – ako sú narodeniny, dovolenka alebo výročie. Chce jednoducho odrážať našu momentálnu náladu. Podarí sa mu to?

Z normálneho profilu…

Horizon33_2015 10 5_12 54 7.png
www.androidauthority.com

Táto aktualizácia si kladie za cieľ ponúknuť svojim užívateľom oveľa väčší výber toho, akoby mal vyzerať ich profilový obrázok. Zmeny sa taktiež plánujú v oblasti, ktorej je profilový obrázok umiestnený. Tento priestor by malo byť možné vyplniť taktiež údajmi o našom vzdelaní, pracovisku a tiež si budeme môcť vybrať našu fotku až z piatich obľúbených fotografií.

..sa stane profil s videom! Je len na tebe, aké video nahráš – veľmi veľa o tebe napovie. 

Horizon33_2015 10 5_12 54 32.png
www.androidauthority.com

Fotografia má byť bližšie posunutá k priateľom (bližšie k hornej časti stránky) čo Facebook argumentuje tým, že pomôže ľuďom spoznávať sa ešte o čosi jednoduchšie. Táto aktualizácia je momentálne k dispozícii len pre malý počet užívateľov iPhonov vo Veľkej Británii a v Kalifornii. No onedlho sa tieto zmeny budú týkať každého jedného užívateľa Facebooku. Do komentárov nám napíš, čo si o týchto zmenách myslíš – teší sa na ne?

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?