Motorola Moto X Force disponuje prvým nerozbitným displejom na svete

24. mája 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 5 24_13 35 52.jpg
www.youtube.com
reklama:

Spočítal si už niekedy koľkokrát ti spadol tvoj smartfón na zem? Stalo sa to už každému z nás a bolo by skvelé, keby existoval mobil, ktorý sa pri akomkoľvek páde nepoškodí. Motorola X Force predstavuje 

Ten zvuk, keď ti z vysokej výšky spadne mobil, je viac než desivý. Ty už v tom momente vieš, že ho nestihneš zachrániť a oprava displeja ťa výjde pekne draho. Zoznám sa s novou Motorolou Moto X Force, pri ktorej sa ti nič podobné stať nemôže. V nasledujúcom videu si môžeš pozrieť testy troch mobilov, z ktorých iba jeden prežije bez ujmy na „zdraví“ pád z výšky.

V odvážnom videu uvidíš na zem padať iPhone 6S, Galaxy S6 a novinku – Moto X Force. 

Motorola X Force je zostrojená tak, aby vydržala pád z výšky na akúkoľvek stranu. Najviac odolný je však displej telefónu, ktorý vydrží aj pád na najcitlivejšiu časť smartfonu. Tento výsledok sa dosiahol vďaka kombinácií krycieho skla ShatterShield a flexibilného P-OLED displeja, ktorý má veľkosť 5,4 palca a Quad HD rozlíšenie -2 560 x 1 440 px. Pri rôznych testoch výdrže nová Motorola toho zvládla obdivuhodne veľa. Padal z vysokej výšky na asfalt, dlažbu či na betón. A výsledok? Na telefóne nevidieť akékoľvek poškodenie či náznak toho, že by niekoľkokrát padal.

Horizon33_2016 5 24_12 55 17.png
www.youtube.com

Displej stojí určite za zmienku – ide o AMOLED panel s jemným QHD rozlíšením 2560 x 1440. Displej si zachováva výborný kontrast a pekné farby  a je ladený do teplých odtieňov. Aby toho nebolo málo, tak Motorola pridala príjemnú drobnosť navyše, ktorá určite poteší – v momente, keď chytíš do ruky telefón sa obrazovka rozsvieti a zobrazia sa ti notifikácie.

Horizon33_2016 5 24_13 31 17.png
www.youtube.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?