Chceš sa naučiť meditovať? Aplikácia Calm by ti v mobile nemala chýbať

19. mája 2016
itunes.apple.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Stress 1329579_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Ako často medituješ? V dnešnom uponáhľanom a hektickom svete ti zrejme na to neostáva veľa času. 

Ľudia majú oveľa viac stresu, úzkosti a depresií ako v minulosti. K tomu prispieva aj fakt, že dnešný svet je neskutočne rýchly, preplnený informáciami, ktoré sa spájajú s obrovským množstvom rozhodnutí. Meditáciu neodporúčajú už iba mnísi či guruovia, ale aj samotní psychológovia či psychiatri. Ako aj v mnohých iných prípadoch, aj v tomto nám môže pomôcť nejedna aplikácia v mobile. Volá sa Calm – pokoj.

Horizon33_2016 5 19_13 21 14.png
itunes.apple.com

Keď začneš túto aplikáciu používať, zistíš, že meditácia nemusí byť ani ťažká a už vôbec nie dlhá, pretože to je zrejme jeden z dôvodov, ktorý ľudí od meditácie odrádza. Najkratšia možnosť, ktorú si z aplikácie vyberieš, netrvá viac ako dve minúty. Ako appka vlastne funguje? Príjemný ženský hlas ťa bude sprevádzať chvíľkami uvoľnenia, ktoré si sám zvolíš. Na výber máš hneď niekoľko možností – krátku pauzu, ale aj dlhšie cvičenia, ktoré sú zamerané na zvýšenie sebavedomia. Aplikácia ti ponúka aj niekoľkodňové programy a taktiež máš možnosť dozvedieť sa, prečo je meditácia v našich životoch taká potrebná.

Každý užívateľ si môže vytvoriť vlastný profil, ktorý mu zobrazí jednotlivé štatistiky a pomôže mu v pravidelnom cvičení.

Meditation 1287207_960_720.jpg
pixabay.comilustračné: pixabay.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?