Kamera a náhrdelník v jednom zmení váš život

18. augusta 2017
mashable.com © Najky.sk
Frontrow kamera
www.youtube.com
reklama:

Rovnako jednoduché, ako urobiť live stream s vaším smartfónom, je to aj s týmto náhrdelníkom. Nový druh kamery FrontRow od spoločnosti Ubiquiti, ktorý má tvar náhrdelníka, vám umožní dokumentovať svoj život bez starostí.

Kamera je spojená so zariadeniami iOS a Android pomocou aplikácie. Hlavná kamera má 8 megapixelov a 140-stupňový širokouhlý objektív, ktorý vám poskytne podobné možnosti ako kamera GoPro. K dispozícii ej aj sekundárna 5-mexapixelová kamera s užším zorným poľom a 85-stupňovým objektívom.

Frontrow kamera

Hlavná kamera má 2,7 K rozlíšenie, ale predvolené je 1 080 p, a sekundárna kamera má rovnako predvolené rozlíšenie 1 080 p a zaznamenáva 2 K. Hlavná kamera má optickú stabilizáciu obrazu, čo znamená, že zábery by nemali byť rozmazané.

Guľatá dotyková obrazovka má 2 palce a priestor 32 GB na ukladanie videí. V nepretržitej prevádzke môže byť 2 hodiny, 16 hodín funguje pri robení časových videí a až 48 hodín je v pohotovostnom režime. Batéria sa ľahko nabíja cez USB-C port.

Frontrow kamera

Kamera podporuje videostreaming na Twitteri, Facebooku a YouTube. Integruje sa so službou Dropbox, Spotify a ďalšími službami na ukladanie súborov a streamovanie hudby.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?