Okuliare so zabudovanou kamerou? Takto vidí budúcnosť spoločnosť Snapchat

27. septembra 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 9 26_23 48 24.jpg
www.youtube.com
reklama:

Jediným kliknutím si už o pár mesiacov zaznamenáme naše spomienky do albumu – vďaka okuliarom od spoločnosti Snapchat, ktorá sľubuje, že už pre účel zaznamenávania dát nebudeme v budúcnosti potrebovať nevyhnutne iba mobil či fotoaparát. Nuž, ružová budúcnosť v zaznamenávaní fotiek je nadosah. 

Najdôležitejšia informácia, ktorá ťa istotne zaujíma je cena tejto „vychytávky.“ Potešíme ťa, pretože tieto okuliare budú určené pre široké masy, takže cena by mala byť viac ako prijateľná – pohybovať by sa mala na úrovni cca 130 dolárov. Okuliare budú mať v sebe zabudovanú kameru, batériu pre jednodennú prevádzku a indikačné svetlo. Okrem iného budeš mať k dispozícii aj možnosť vnímania krátkych 30-sekundových videoklipov.

Horizon33_2016 9 26_23 34 33.png
www.youtube.com

Túto horúcu novinku sa spoločnosť Snapchat chystá predstaviť v najbližších dňoch. Chýbať by nemali ani informácie o spárovaní s mobilnou aplikáciou. Nedočkavých fanúšikov však potešil aspoň klip, ktorý sa pred pár hodinami objavil na internete a prezrádza, o akú novinku vlastne pôjde.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?