Chceš telefón s Iron Manom? Zaobstaraj si špeciálnu edíciu Galaxy S6 Edge!

25. mája 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
Autor: Janka
telefóny, avengers, samsung
www.youtube.com
reklama:

Samsung vypustil do sveta špeciálnu edíciu radu Galaxy S6 Edge. Všetci fanúšikovia komiksového superhrdinu Iron Mana sa tak majú na čo tešiť.

Ak chceš tento špeciálny telefón medzi prvými, mal by si sa s jeho objednaním poponáhľať. Ide totiž, ako to pri takýchto produktoch býva, o horúci tovar. *good*

Keďže ešte nedávno vyšla druhá časť filmových Avengerov a mnohí z nás ju majú stále čerstvo v pamäti, tento krok zo strany Samsungu možno považovať za veľmi rozumný. Takéto špeciálne edície totiž vždy pritiahnu pozornosť a spravidla výrazným spôsobom rozvíria aj hladiny biznisu.

O novom telefóne sa toho zatiaľ nevie veľa. Okrem toho, že bude červený, základným prvkom jeho dizajnu by mala byť „ironmanovská“ značka.

Ak máš síce rád Iron Mana, ale na svojom telefóne by si predsa len radšej privítal Black Widow, Thora či Hulka, nemusíš zúfať. Všetci superhrdinovia z tímu Avengers by podľa zvestí mali dostať na mobilných telefónoch svoj vlastný priestor. Takže, pokiaľ neplánuješ investovať do viacerých mobilov naraz, budeš asi musieť učiniť ťažkú voľbu… 😀

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?