Nový smartfón od Samsungu nemá konkurenciu! Pozri, čo všetko dokáže!

27. apríla 2015
www.samsung.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
Autor: Aďa
samsung-galaxy-s6-edge-7
www.gsmarena.com
reklama:

Začiatkom apríla sa na trh dostali novinky od spoločnosti Samsung. Tento raz sa im podarili naozaj nádherné a výkonné kúsky, ktoré určite stoja za tvoju pozornosť! 🙂

Ide o nástupcov v rade Galaxy – Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge. My ti však povieme niečo viac o Samsung Galaxy S6 Edge, pretože doteraz sa takýto smartfón na trhu ešte neobjavil! Najväčšou novinkou je zakrivený displej po oboch stranách, ktorý ti poskytne veľmi kvalitný obraz. Displej má vysoké rozlíšenie 1 440 x 2 560 pixelov, vďaka čomu bude radosť používať tento smartfón. Taktiež má vysoký maximálny jas, takže ani pobyt na slnku ti nezabráni pozerať sa na kvalitný displej.

www.gsmarena.com

gsmarena_003-640x421

Odteraz už nebudeš musieť hľadať, kde si zase odložil svoju nabíjačku. Samsung Galaxy S6 Edge má bezdrôtové nabíjanie. Jednoducho len položíš svoj smartfón na nabíjaciu podložku a je to! 🙂 Čo sa týka výdrže batérie, tá je už nižšia, závisí však od používania smartfónu. Pri sledovaní filmu v HD rozlíšení batéria vydrží približne 2 hodinky. Batériu nie je možné vymeniť, spoločnosť vsádza na to, že batérie sú veľmi kvalitné a nepokazia sa.

To, čo ťa však veľmi poteší, je fotoaparát. Má až 16 megapixelov, čiže fotky sú veľmi kvalitné. Ak stlačíš dvakrát stredové tlačidlo, do dvoch sekúnd sa spustí fotoaparát, takže odteraz ti nič neunikne! Samsung ťa poteší ďalšou novinkou – vyber si 5 obľúbených kontaktov, každému priraď vlastnú farbu pre rýchlu voľbu hovoru, správy či e-mailu. Vďaka zakrivenému displeju zistíš svoje zmeškané hovory aj keď budeš maž smartfón displejom nadol – vďaka farbe.

www.gsmarena.com

A čo sa týka ceny, tá je tiež zaujímavá. Závisí od verzie, pretože na trhu sú tri verzie, podľa vnútorného úložiska:
a) 32 GB verzia – od 849 eur;
b) 64 GB verzia – od 949 eur;
c) 128 GB verzia – od 1 0 49 eur.

Takže, je načase začať šetriť 🙂

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?