Chceš byť pánom svojho času? Pomocou aplikácií by sa ti to mohlo podariť

1. septembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Nezabúdaj, že čas sú peniaze
pixabay.com
reklama:

Chceš zmeniť spôsob trávenia svojho času? Využi naplno 24 hodín, ktoré máš k dispozícii každý deň. Ak ti nevyhovuje stav, v ktorom sa momentálne nachádzaš a chceš s tým niečo spraviť, aplikácia s názvom aTimeLogger ti pomôže naplno využiť tvoj deň. 

Pomocou tejto appky si môžeme jednoducho kontrolovať všetko to, čo počas dňa robíme. V aplikácii máme na výber množstvo činností – práca, spánok, šport či surfovanie na internete. Zoznam si samozrejme môžeme doplniť aj sami, o aktivity, ktoré denne vykonávame. A ako vlastne aplikácia funguje? Na jej spustenie stačí iba ťuknúť prstom na danú aktivitu a appka už za nás vyčíta, ako dlho sa danej činnosti venujeme.

Desktop6 5.jpg
play.google.com

Po určitom čase si budeš môcť výsledky skontrolovať v prehľadom grafe či tabuľke – výber je iba na tebe. Potom nás zrejme prekvapí, ako veľa času strávime surfovaním na internete či skajpovaním s priateľmi, zatiaľ čo sa okrádame o kvalitný spánok.

Ak budeme chcieť niečo vo svojom dennom režime zmeniť, poslúži nám na to ďalšia z funkcií tejto šikovnej appky – určovanie cieľov. Pri každej konkrétnej činnosti si totiž môžeme vybrať, či ju chceme obmedziť alebo posilniť a hlavne, to najdôležitejšie zo všetkého – koľko z nášho drahocenného času jej chceme vlastne venovať.

Horizon33_2016 8 16_21 2 5 1.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?