S týmito aplikáciami budete určite produktívnejší, vyskúšajte ich

1. augusta 2016
www.businessinsider.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
Goodreader.jpg
www.goodreader.com
reklama:

Aplikácie sú mocnejšie ako kedykoľvek predtým, je ich ale tak veľa, že človek nevie, s ktorými z nich bude len strácať čas, a ktoré ho môžu zachrániť.

Tieto aplikácie vám pomôžu eliminovať stres a urobia vás produktívnejších. Potrebujete prácu zvládnuť rýchlejšie, potom si ich určite stiahnite.

S Wunderlistom sa váš zoznam toho, čo treba urobiť, dostane na ďalšiu úroveň

Wunderlist.jpg
play.google.com

Wunderlist je skvelý v tom, že si v ňom môžete nastaviť všetko potrebné. Zoznam dôležitých úloh je doplnený o nastavenie „splatnosti“ a pripomienky. Pomôže vám usporiadať všetko potrebné podľa priorít, dokonca si s ním môžete naplánovať dovolenku. Aplikácia je dostupná zadarmo.

Microsoft Outlook je jedna z najlepších e-mailových aplikácii

Microsoft_outlook.jpg
play.google.com

Integrovaný kalendár robí z e-mailovania hračku, môžete pomocou aplikácie prechádzať do archívu, vymazávať, plánovať e-maily, aby sa neskôr vrátili do vašej schránky.

Evernote je váš online notes pre všetko

Evernote.jpg
play.google.com

Evernote je online zbierka všetkého, čo potrebujete mať na pamäti. Je to ako digitálny notes, ktorý ukladá fotografie, webové stránky, poznámky, pdf súbory, zvukové záznamy či zoznamy úloh.

Day One je skvelá aplikácia – denník

Dayone.jpg
dayoneapp.com

S Day One budete mať každý deň moderný deň. Vaše každodenné písanie bude totiž s touto aplikáciou vyzerať inak. Môžete si tam nahrávať napríklad aj poveternostné podmienky a miesto, kde ste v daný deň boli.

GoodReader vám pomôže prečítať temer všetky súbory

Goodreader.jpg
www.goodreader.com

Nikdy neviete, keby budete potrebovať otvoriť náhodný PDF súbor alebo komentovať nejaký textový súbor. GoodReader je určená na rýchle spracovanie súborov s možnosťou pridávať anotácie, textové polia, poznámky, upozornenia alebo kresby.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?