Cestuješ pravidelne MHD? Túto aplikáciu by si si mal rozhodne inštalovať

11. apríla 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Smartphone 593346_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Ak si z Bratislavy či Košíc aplikáciu známeho portálu ihmd.sk rozhodne oceníš. Je dostupná v Samsung Apps pre platformy Android. Aplikácia by sa mala postupne rozšíriť aj o ďalšie slovenské mestá. 

Inštaláciou aplikácie sa dostaneme pohodlne k cestovným poriadkom autobusov, trolejbusov a električiek v Bratislave a Košiciach. Aplikácia umožní pohodlne vyhľadať spojenie medzi dvomi bodmi, rovnako umožňuje aj pohodlný prehľad cestovných poriadkov jednotlivých liniek mestskej hromadnej dopravy. Linky, trasy aj zastávky je možné pre zjednodušenie vyhľadávania si uložiť ako svoje obľúbené. Jednou z najpozitívnejších správ je fakt, že sa cestovné poriadky dajú prezerať aj v offline režime. Keď si však pripojený na internet, aplikácia ti naplánuje trasu do posledného detailu.

Horizon33_2016 4 11_9 34 35.png
play.google.com

Ak v meste nejazdíme mestskou hromadnou dopravou často, aplikácia nám moc nepomôže, pretože dokáže navigovať iba zo zastávky na zastávku. Aplikácia navyše zahŕňa výpadky, či dočasné obmedzenia na trati. Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trenčín a Prešov majú svoje vlastné mobilné aplikácie s cestovnými poriadkami.

Minimálna voľná interná pamäť zariadenia: 60 MB
Minimálna verzia OS: Android 2.2

Horizon33_2016 4 11_9 51 15.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?