Beháš? Tieto aplikácie by mali spoločne s tebou!

13. novembra 2015
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Smartphone running apps.jpg
www.idmytag.com.br
reklama:

Ak si milovníkom behu a vlastníkom smartfónu zároveň, zober si ho pri najbližšom tréningu so sebou. Monitorovať si beh pomocou mobilu je v dnešnej dobe už viac ako samozrejmosťou. Tak, ktoré aplikácie by ti nemali chýbať, aby si podával čo najlepší výkon?

Niektoré aplikácie, ktoré sú určené výlučne na beh dokážu sledovať rýchlosť behu, trasu či dokonca prevýšenie. V tých najlepších prípadoch ti nahradia trénera a ty si ani neuvedomíš, že ti vlastne žiadny nechýba.

Runtastic Sit-Ups

Runtastic je ďalšia multiplatformová a multifunkčná aplikácia, ktorá vie merať všetky potrebné dáta (čas, rýchlosť, vzdialenosť, prevýšenie, spálené kalórie) pri behaní i cyklistike. Táto aplikácia nie je iba o sledovaní tvojich výkonov pri behu. Je to geniálna appka, ktorá ti pomôže zlepšiť tvoje brušné svalstvo. Je to neskutočné, ale naozaj existuje aplikácia, ktorá sa venuje sed-ľahu. Jediné, čo potrebuješ je, stiahnuť si aplikáciu, položiť si ju na hruď a začať cvičiť.

Horizon33_2015 11 12_12 18 26.png
play.google.com

Endomondo 

Aplikácia sa ničím nelíši od svojej konkurencie. Jediná výhoda, ktorou disponuje je fakt, že je dostupná na viacerých platformách – iOS, Android, BlackBerry OS, Windows Phone alebo aj starší Symbian. Tohoto spoločníka oceníš pri behu, bicyklovaní, ale aj jazde na kajaku. Z tvojho tréningu spraví zábavu. Či už beháte, bicyklujete, chodíte, jazdíte na kajaku, alebo robíte niečo úplne iné, budeme vás motivovať a čo je najdôležitejšie – urobíme z tréningu zábavu. Túto aplikáciu používa viac ako 25 miliónov ľudí po celom svete. Ideálny dôvod na to sa k nim pridať!

Horizon33_2015 11 12_12 24 1.png
play.google.com

Strava Running and Cycling GPS

Ak hľadáš aplikáciu, pomocou ktorej si budeš môcť sledovať nielen tvoj beh, ale aj cyklistické výkony, toto je tá správna appka. Svoje bežecké či cyklistické trate budeš môcť sledovať o niečo ľahšie. Svoje výkony môžeš zdieľať so svojimi priateľmi, čo by ti malo dodať motiváciu k lepším výkonom.

Horizon33_2015 11 12_12 35 40.png
play.google.com

Zombies, Run!

Ide o bežeckú aplikáciu s netradičným vylepšením. Stiahneš si túto strašidelnú appku, nasadíš si slúchadlá a budeš utekať pred zombíkmi, ktorí sa na teba budú valiť z každej strany. Jediné, čo môžeš urobiť je utekať.

Horizon33_2015 11 12_12 41 42.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?