Zrušiť už odoslanú SMS? Áno, aj to je dnes už možné!

28. apríla 2016
protectyourprivates.net NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 4 28_13 44 44.jpg
www.youtube.com
reklama:

Pozná to zrejme každý z nás. Píšeš niekomu správu, no nechtiac ju odošleš úplne inému adresátovi a následne sa chytáš za hlavu, čo si to spravil. Kiežby sa to tak dalo vrátiť späť! Máme pre teba dobrú správu – keďže žijeme v technologicky vyspelom svete, funkciu vymazania odoslanej sms budeš môcť po novom využívať aj ty. 

Funkcia zrušenia už odoslanej správy je niečo, čoho sa mnohí z nás chceli dožiť. Na aplikácii Privates pracoval kreatívec Dc.Isaac Datikashvili a vďaka nej dokážeš vymazať správu, ktorú si odoslal ešte predtým ako si ju príjemca stihne prečítať. Aplikáciu Dc. Isaac pôvodne vyvinul iba pre komunikáciu medzi lekármi v rámci lekárskej komunity. Užívateľ má na výber dokonca až z troch úrovní – kontrola správ, fotiek, ale aj videí.

Horizon33_2016 4 28_13 42 13.png
protectyourprivates.net

Aby toho nebolo málo, aplikácia navyše zahŕňa aj možnosť prevencie screenshotu – čo nedovolí druhej strane vytvoriť si nelegálnu kópiu správy, ktorú dostane druhá strana. Ak si v nastaveniach vytvoríš vysokú úroveň ochrany, príjemca nebude môcť nielen vytvoriť screenshot, ale taktiež nebude môcť nič uložiť. Všetko, čo ponúka aplikácia Privates sa zdá byť úplne dokonalé – jeden malý háčik sme však našli. Aplikácia je bohužiaľ dostupná iba pre operačný systém iOS v zariadeniach Apple.

 

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?