Zoznamovacia aplikácia Tinder plánuje v roku 2018 používať umelú inteligenciu

13. novembra 2017
People 2568603_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Znie to možno zložito, no koncept tejto appky je úplne jednoduchý. Pozrieš sa na fotku iného užívateľa a ak sa ti zapáči, potiahneš fotografiu doprava. Ak druhá strana spraví to isté, môže sa začať flirtovanie a zoznamovanie. 

Unikátna appka, ktorá ti pomôže zaspať do jednej minúty!

Aplikácia na zoznamovanie Tinder patrí azda k tým najobľúbenejším na svete. Jej manipulácia je jednoduchá, funguje na iOS rovnako ako aj na Androide a čo sa týka randenia a spoznávania nových ľudí, tak s tým môžeš začať prakticky hneď po nainštalovaní appky. Tinder však v roku 2018 čakajú veľké zmeny. Generálny riaditeľ Gregg Blatt o budúcnosti aplikácie : “ V roku 20158 užívatelia zaznamenajú bohatší zážitok dynamického obsahu toho, čo vaši známi práve robia a vďaka tomu získate podrobnejší prehľad o ich aktivitách.“ 

Aplikácia taktiež dostane umelú inteligenciu, ktorá sa prispôsobí tvojim potrebám. Taktiež pribudnú aj nové vlastnosti v závislosti na mieste, kde sa práve nachádzaš. Dostaneš notifikáciu o tom, kde sa tvoj nový objav práve nachádza a môžeš zahájiť konverzáciu. To znie celkom sľubne, nemyslíš? Viac podrobností spoločnosť Tinder neprezradila, no začiatok roka 2018 sa nezadržateľne blíži.

Tinder app.jpg
thetechnews.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?