Zorganizuj silvestrovskú párty, na ktorú sa nezabúda!

22. decembra 2014
Horizon33-2015-1-22-11-42-43-640x360-1
reklama:

Chceš zorganizovať nezabudnuteľnú párty pre svojich známych? Ak nechceš zažiť akciu, na ktorú budú chcieť všetci radšej rýchlo zabudnúť, pomôže ti Office 365.

Zorganizovať výnimočnú párty je tvrdý oriešok. Treba myslieť na každý jeden detail. Prerozdeliť úlohy. Nemôžeš zabudnúť na nič. S programom OneNote to však hravo zvládneš.

Stačí, keď vytvoríš online poznámkový blok, a sprístupníš ho vašim známym. Vďaka programu OneNote oslavu plánujete spoločne. Máte prehľad o všetkom. Kto má čo priniesť a na koho treba dávať pozor 🙂

Ako na to?

1. V programe OneNote si vytvor poznámkový blok. Nazvi ho napr. Silvestrovská oslava

obr2 - krok 1

2. Do bloku napíš napr. miesto, čas, úlohy a vlož­ fotku chaty alebo sa inšpiruj naším zozna­mom.

obr3 - krok 2

3. Teraz už len pozvi svojich známych a mô­žeš sa tešiť na oslavu, na ktorú nikto neza­budne.

obr4 - krok 3

Ak ešte nemáš Office 365, môže­š si ho kúpiť u svojho obľúbeného predajcu. V základnej verzii máš k dispozícii nielen populárne progra­my ako Word, PowerPoint a Excel, ale aj 1 000 GB online priestoru na vaše dokumenty, fotky či hudbu a až 60 minút mesačne na volania cez Sky­pe na akékoľvek číslo pevnej linky.

Rozdiel medzi zabudnutou a neza­budnuteľnou silvestrovskou párty je v Office. Vďaka programu OneNote a jeho funkciám spoločne naplánujete skvelú silvestrovskú oslavu.

Zisti, s čím ti ešte Office 365 môže pomôcť, na www.rozdieljevoffice.sk

Inšpirácie, ako vytvoriť nezabudnuteľnú párty v programe OneNote nájdeš na stránke www.rozdieljevoffice.sk/silvestrovskaoslava

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?