Zbožňoval si Monument Valley? Potom sa teš na Land’s End

25. septembra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Land´s end, mobil, hra
www.youtube.com
reklama:

Vývojári, ktorí stoja za neskutočne populárnou hrou Monument Valley, ohlásili, že „vpád“ do priestoru virtuálnej reality začne budúci mesiac.

Titul Land´s End, ktorý prvýkrát ohlásili už pred viac ako rokom, je dobrodružnou hrou odohrávajúcou sa vo virtuálnej realite a je špeciálne určený pre Samsung Gear VR. Oficiálne bude do sveta vypustený v piatok 30. októbra.

Vývojárska spoločnosť ustwo iba prednedávnom zverejnila prvý trailer, v ktorom sa síce človek nedozvie veľa detailov, ale pri pohľade do popisu k videu je prísľub toho, čo na hráča čaká, pomerne jasný: „dobrodružstvo v ohromných krajinách, v ktorom pôjde o to prebudiť stratenú civilizáciu.“

Land´s end, mobil, hra
www.youtube.com

V hre, podľa Engadget, budeš každých pár minút narážať na hlavolamy a skladačky, kde budeš musieť „upratať“ pohybujúce sa bloky alebo spájať bodky, používajúc výlučne hlavu, aby si postúpil do ďalšieho priestoru hry. Čím ďalej budeš v hre, tým budú hlavolamy ťažšie, ale nie natoľko, aby ťa to začalo frustrovať. Aspoň to tak sľubujú tvorcovia…   *good*

Podobne ako tomu bolo v prípade Monument Valley, i Land’s End ti poskytne pravdepodobne iba asi hodinu hracieho času. Žiadne bližšie informácie ohľadom ceny zatiaľ neboli zverejnené.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?