YouTube predstavuje novinku: YouTube Red

14. novembra 2015
youtube-global.blogspot.sk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015 11 13_10 49 32.jpg
www.youtube.com
reklama:

Denne si videá na YouTube prezrie niekoľko miliónov ľudí. Spoločnosť YouTube prichádza s unikátnou novinkou, ktorá má umožniť sledovanie obsahu bez reklám a ďalšie iné výhody. 

Po celé roky priaznivci sledovania videí na YouTube majú niekoľko požiadaviek na zlepšenie. Chcú väčší výber pri sledovaní svojho obľúbeného obsahu, viac spôsobov, ako podporiť svojich obľúbených tvorcov a to hlavné – sledovať videá bez reklám. Ich požiadavky sa nedávno stali skutočnosťou.

Horizon33_2015 11 13_10 50 8.png
www.youtube.com

Spoločnosť YouTube 28. októbra predstavila svojim fanúšikom presne to, po čom túžili. Ponúkli im tzv. YouTube Red. Ide o špeciálne členstvo, ktoré poskytuje maximálny zážitok zo sledovania videí. Na svojej oficiálnej stránke sa spoločnosť vyjadrila, čo všetko nové členstvo zahŕňa. Predovšetkým ide o to vychutnávať si všetky videá bez reklamy, možnosť ukladať si videá, sledovanie v offline režime na tablete či telefóne. Samozrejme, že táto funkcia je spoplatnená, no za takú kvalitu si radi priplatíme – cca 9 dolárov za mesiac.

Horizon33_2015 11 13_10 55 20.png
www.youtube.com

YouTube Music, ktorý je taktiež k dispozícii, je navrhnutý tak, aby zlepšoval počúvanie hudby viac než kedykoľvek predtým. Nech si vyberieš akýkoľvek song, alebo akéhokoľvek hudobného umelca YouTube Music ťa bude sprevádzať a ukáže hneď niekoľko hudobných katalógov, ktoré budeš mať automaticky k dispozícii. Jediné, čo musíš urobiť, je prihlásiť sa, kliknúť na skladbu, ktorú máš rád a nechať sa unášať tým, čo ti YouTube Music pripraví.

Horizon33_2015 11 13_10 55 33.png
www.youtube.com

Ak si myslíš, že je to všetko, čo ti môže YouTube Red ponúknuť, čítaj ďalej. Okrem vyššie spomínaných výhod budeš mať k dispozícii množstvo pôvodného obsahu. Google napríklad ohlásil nové, pôvodné show – napr. s populárnych YouTuberom PewDiePie, projekty od tvorcov CollegeHumor, dokumenty či seriály. Nesmie chýbať ani YouTube Gaming a samozrejme detské publikum poteší YouTube Kids.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?