Využívaš Facebook Live? Sociálna sieť chce, aby ľudia natáčali viac živých videí

12. decembra 2016
mashable.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 12 11_23 47 30.jpg
mashable.com
reklama:

Na sociálnej sieti Facebook sa delíme o naše súkromie,  o záujmy, demografické údaje, životné miľníky a v neposlednom rade – každodenné radosti a starosti. Akoby toho nebolo málo, sociálna sieť Facebook sa snaží presvedčiť svojich užívateľov k tomu, aby začali svoje súkromie prezentovať vo forme live videí. 

Určite si si všimol, že live videám sa na Facebooku dá iba veľmi ťažko vyhnúť. Slúžia totiž k tomu, aby upútali našu pozornosť a to sa im neraz veľmi dobré darí. Ak chceš zdieľať nezabudnuteľné momentky zo svojho života príťažlivou formou, vyskúšaj Facebook Live:

Nová kampaň Facebooku je zameraná práve na live videá, kde sa veľký dôraz kladie na úprimné zábery bez akýchkoľvek inštrukcií. Neriaď sa žiadnymi návodmi, len popusti uzdu svojej fantázie. Sociálna sieť chce taktiež zdôrazniť, že videá nemusia byť produkované iba pri veľkolepých udalostiach. Zachytávať krásy života sa dá predsa každý jeden deň, len musíš vedieť, ako na to.

Horizon33_2016 12 11_23 42 47.png
www.youtube.com

Aby bol proces nahrávania videí jednoduchší, Facebook pridal vyhradený priestor na domovskú kartu. Keď bude niekto z tvojich priateľov vysielať naživo, automaticky ti príde upozornenie.

 

 

Horizon33_2016 12 11_23 46 52.png
www.youtube.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?