Vyskúšajte appku, ktorá funguje len vtedy, keď sa batéria vášho telefónu dostane pod 5 %

24. januára 2018
mashable.com © Najky.sk
Die with me.jpg
itunes.apple.com
reklama:

Chatovacia aplikáciu, ktorú môžete použiť len keď je výdrž vašej batérie menšia ako 5 %, je príležitosť, ako sa zoznámiť s náhodnými cudzincami, ktorých telefóny tiež umierajú.

Nie, nejde vtip. Takáto aplikácia pre iOS a Android skutočne funguje. Volá sa Die With Me a bola vytvorená, aby „urobila niečo pozitívne s nízkou kapacitou batérie“. Aplikácia bola pôvodne navrhnutá pre ľudí hľadajúcich spriaznenú dušu na rande. Ľudia s telefónom so slabou batériou by nemali inú šancu, len sa čo najrýchlejšie dohodnúť na stretnutí. Na chatovanie by mali totiž len obmedzený čas.

Takto funguje

Aplikácia vás požiada o nickname a zobrazuje vám percentuálny podiel batérie vedľa každej správy. Môžete posielať iba textové správy, fotky ani videá povolené nie sú. Keďže sa percentá znižujú veľmi rýchlo, dohodnúť sa s novým známym musíte čo najrýchlejšie.

Ide o vydarený nápad, ako sa pohrať s pocitmi a ukázať, že aj posledných pár chvíľ života vašej batérie vám môže zabezpečiť niečo dobré. Budete však chcieť vidieť niekoho, o kom ani neviete, ako vyzerá?

Die With Me znie ako zábavný spôsob, ako sa potenciálne stretnúť s novými ľuďmi. Zostáva len dúfať, že na druhej strane je niekto normálny, kto nevyužije to, že váš telefón bude o chvíľu out a vy si už nezavoláte pomoc…

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?