Vyskúšaj SwiftKey – najpredávanejšiu klávesnicu

4. novembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 11 4_15 52 15.jpg
play.google.com
reklama:

Mobily zatiaľ našimi myšlienkami neovládame, preto si musíme zvyknúť na používanie klávesnice, či sa nám to páči alebo nie. Klávesnice, ktoré sú však neodmysliteľnou súčasťou našich mobilov, majú množstvo nevýhod. Vieš, ktoré sú to?

 Nie každému z nás vyhovuje, že tlačidlá na mobilných obrazovkách sú rozmiestnené pre všetkých rovnako, pritom každému predsa vyhovuje niečo iné. Každý z nás je zvyknutý držať mobil iným spôsobom a rovnako máme svoj štýl písania, na ktorý sme zvyknutý. Veľmi častým problém je aj gramatika a tým, že slovenčina nie je veľmi rozšírený jazyk, tak sa neraz stane, že jej mobily prosto nerozumejú. Nie je nič horšie, ak ťa pri písaní správ vyrušuje automatická oprava textu. Z tohto dôvodu je viac než logické, že viacerí z nás si autokorekciu textu na svojich mobilných telefónoch vypli. Nedostatky na klávesnici sa snaží vyriešiť aplikácia s názvom SfitKey

Horizon33_2016 11 4_15 52 27.png
ilustračné: play.google.com

Ide o vylepšenú klávesnicu pre iOS aj Androidy. Jednou z hlavných výhod tejto aplikácie je fakt, že sa učí počas toho, ako ju používame – opravuje gramatiku či ponúka celé slová. Aplikáciu SwiftKey ocenia všetci milovníci sociálnych sietí. Keď sa pripojíme na Facebook, dokáže informácie čerpať aj odtiaľ. Appka vie taktiež upravovať text aj v dvoch rôznych jazykoch.

V dnešnej dobe je úplne bežné, že potrebujeme striedavo písať po slovensky, aj po anglicky, ale aj v slovenskom texte používame zahraničné slová.

Horizon33_2016 11 4_16 0 47.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?