Vymeň klasický poznámkový blok za aplikáciu Memento

28. decembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Sticky note 681016_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Písať si poznámky do diára v dnešnej digitálnej dobe zvláda málokto. Väčšina z nás volí ľahšiu cestu – mobilných aplikácií, vďaka ktorým si do mobilu zaznamenáme presne to, čo práve potrebujeme, na čo myslíme či o čom snívame. 

Na to, aby si si niečo dôležité poznačil, už nepotrebuješ so sebou nosiť hárok papiera, či poznámkový blok. Zaobídeš sa so šikovnou aplikáciou Memento, ktorá ťa na všetko upozorní a stane sa tvojim dvorným spoločníkom. Do tejto appky si môžeš zaznamenávať svoje pocity, pokroky v práci, dátumy dôležitých stretnutí či nápady a myšlienky, ktoré ti budú prebiehať hlavou.

Horizon33_2016 12 27_23 36 30.png
play.google.com

Neboj sa, že by si poznámku, ktorú si vytvoril pred niekoľkými mesiacmi tak ľahko nenašiel. Všetky záznamy, ktoré si do appky vložíš sa uložia na základe dátumu. To však nie je všetko. Je totiž na tebe, na základe čoho sa rozhodneš si poznámky ukladať – pomocou tagov, ľudí, ba dokonca aj miest, ktoré si navštívil a spája sa ti s nimi určitá spomienka.

Horizon33_2016 12 28_0 12 18.png
play.google.com

Tvoje záznamy v appke nemusia obsahovať iba text, pokojne k nim môžeš pridať fotky či videá na obzvláštnenie. Aplikácia Memento je skvelá aj v tom, že si v nej môžeš zaznamenávať zážitky počas svojej dovolenky na základe miesta, ktoré si navštívil. Všetky poznámky z miest budeš mať tak na jednom mieste.

Horizon33_2016 12 28_0 18 28.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?