Uviazol si v zápche? S navigačnou aplikáciou Waze sa tomu ľahko vyhneš

18. apríla 2016
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 4 18_10 57 54.jpg
www.youtube.com
reklama:

Vodičov ovplyvňuje na cestách množstvo faktorov – policajné radary, zápchy či nehody. Dnes už existuje našťastie aplikácia, ktorá nás na prípadné komplikácie na ceste ihneď upozorní. 

Aplikácia Waze je oveľa viac ako iba navigácia. Čo všetko teda ponúka? Waze je najväčšia dopravná a zároveň aj navigačná aplikácia na svete. Jednoducho a pohodlne sa pripojíš k vodičom v tvojom okolí, ktorí zdieľajú v reálnom čase dopravné a cestné informácie, ktoré všetkým ušetria čas a niekedy aj peniaze.  Jediné, čo musíš spraviť je, inštalovať si aplikáciu Waze – už len tým, že budeš jazdiť so spustenou aplikáciou, aktívne prispievaš k miestnej komunite hodnotnými informáciami. Môžeš nahlasovať dopravné nehody, radary, hliadky či nebezpečné situácie, ktorým sa iní vodiči môžu vďaka tebe vyhnúť.

Horizon33_2016 4 18_10 3 52.png
play.google.com

Waze spája vodičov po celom svete a vďaka silnej komunite vytvára sieť, ktorá si dokáže na cestách pomáhať. Pomocou dvoch klikov vieme upozorniť na rôzne prekážky na ceste. A aby toho nebolo málo, pri zdržaní a nečakaných komplikáciách na ceste, aplikácia automaticky hľadá najrýchlejšiu cestu do cieľa, poprípade vytvorí novú skratku. Aplikácia dokáže taktiež aj v reálnom čase upravovať náš príchod do cieľa a odoslať ho priateľom, ktorí nás tam čakajú. Ďalšou veľkou výhodou je, že aplikácia Waze dokáže zobrazovať aj ceny palív na našej trase, čím vieme pri tankovaní neraz ušetriť viac ako pár centov.

Horizon33_2016 4 18_10 6 7.png
play.google.com

Čo ešte aplikácia Waze dokáže?

  • Plnohodnotná hlasová navigácia
  • živé mapy, dôsledne upravované a aktualizované komunitou Waze editorov
  • naučí sa vaše najčastejšie ciele, časy odchodu do nich ako aj vami preferované trasy
  • pridajte priateľov z Facebooku a synchronizujte kontakty

Jedinou nevýhodou je fakt, že aplikácia potrebuje pripojenie na internet a napríklad v zahraničí pri používaní roamingu to môže jej fungovanie zdražieť . Pri navigovaní na dlhšie trasy treba mať k dispozícii aj nabíjací kábel. Aplikácia aj vďaka tejto nedokonalosti výrazne zľahčuje život na cestách.

Veľmi inteligentná appka

Horizon33_2016 4 18_11 1 12.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?