Unikátny kábel vyrieši problém s nabíjaním smartfónov

24. novembra 2015
Autor:Veron
Horizon33_2015 11 24_11 47 45.jpg
www.businessinsider.com
reklama:

V súčasnej dobe existuje veľký problém s inteligentnými smartfónmi. Batérie vydržia sotva jeden deň a sú stále horšie a horšie. Bohužiaľ, naše pravidelné nabíjanie má z veľkej časti na svedomí zníženie výkonu batérie v našich inteligentných smartfónoch. Keď nabíjame mobil cez noc, alebo necháme našu batériu, aby klesla pod 20% môže sa stať, že stratíme určité kapacity.

Odporúčame tiež

Je ťažké zmeniť tieto návyky, no mali by sme nad tým minimálne popremýšľať. Väčšina z nás totiž krátko potom, ako sa prebudí, odpojí telefón, ktorého batéria je nabitá na 100% a potom ho opäť necháme vybiť počas celého dňa, až kým ideme do postele. Pre nás je to síce pohodlné, no je to zlé pre batériu nášho smartfónu.

Horizon33_2015 11 24_11 22 40.png
www.businessinsider.com

Spoločnosť s názvom UsBidi vyrobila šikovný nabíjací kábel, ktorý ti umožní zmierniť tvoje zlé návyky a tým sa zabráni jeho degradácií v priebehu dňa. Akonáhle bude tvoj iPhone či Android nabitý na 100%, tak kábel automaticky zastaví nabíjanie.

Giphy.gif
www.businessinsider.com

Ďalší výrobcovia tvrdia, že vybudujú prvky do mobilných operačných systémov, aby zabránili tomu, že sa telefóny budú nabíjať aj potom, ako dosiahnu úroveň 100%. UsBidi tvrdia, že telefón sa nabíja rýchlejšie, keď je zapojený do počítača. abíjačka Touchswitch UsBidi zastaví synchronizáciu z počítača a rovnako tak všetky sily, ktoré sú k dispozícii, budú použité na zvýšenie rýchlosti nabíjania. V predaji by mal byť od februára 2016.

200_s.gif
www.businessinsider.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?