Najlepšie Xbox One hry, ktoré si na PlayStation 4 nezahráš

1. februára 2016
xBox
pixabay.com
reklama:

Máš radšej Xbox One, či PlayStation? Ide o otázku preferencií, ktorý stroj a ktoré hry ti vyhovujú viac. Ak preferuješ PlayStation, tieto hry ťa pravdepodobne nebudú zaujímať, ak ti ale ide o dobrú hru, potom sa nechaj zlákať.

Najdôležitejším faktorom pri kúpe konzoly je odpoveď na jednoduchú otázku: Ktorá konzola ti umožní spustiť tie hry, ktoré chceš hrať? Hoci je mnoho hier, ktoré môžeš hrať na jednej či druhej konzole, toto sú najlepšie hry na Xbox One, ktoré si na PlayStation 4 určite nezahráš.

Titanfall

Svoje meno hra získala vďaka neohrabaným bojovým strojom (titans), ktoré spadnú na futuristické bojiská a narúšajú normálne hranie. Vďaka tomu je pocit z FPS hrania pestrejší a ešte presvedčivejší, obzvlášť s ohľadom na to, že normálni vojaci (pilots) majú oproti „titanom“ niekoľko zreteľných výhod (a naopak).

Titanfall, hra
www.businessinsider.com

Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest je nádherná open world platformovka a zároveň príbeh o „dospievaní“ osirelého stromového ducha, ktorého misiou je zachrániť les.

Ori and the Blind Forest, hra
www.businessinsider.com

Ryse: Son of Rome

Táto úžasná hra z alternatívneho sveta je dobre známa kvôli svojmu príbehu a vizuálu. Tvojou úlohou je postupovať cez celú rímsku légiu až k diabolskému imperátorovi Nerovi, ktorého máš zabiť. Je to boj! 🙂

Ryse: Son of Rome, hra
www.businessinsider.com

Killer Instinct

Tento reboot 20 rokov starej klasickej série môže byť príťažlivý pre fanúšikov Street Fightera alebo fanúšikov bojového žánru ako takého.

Killer Instinct, hra
www.businessinsider.com

Project Spark

Táto hra, v ktorej si hru vlastne buduješ sám, vyšla v roku 2014. V podstate funguje ako akési „digitálne plátno“, na ktorom môžeš tvoriť a mixovať obsahy – môžeš vytvárať filmy, hry a na vlastnej koži zakúšať rôzne druhy (herných) zážitkov.

Project Spark, hra
www.businessinsider.com

Sunset Overdrive

Dej tejto open world hry sa odohráva v blízkej dystopickej budúcnosti. Energetický drink mení ľudí na mutantov a tvojou prácou je zachrániť mesto. Najlepšie a najzábavnejšie na hre sú zaujímavé zbrane a schopnosti, ktoré v nej máš k dispozícii…

Sunset overdrive.jpg
www.businessinsider.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?