Toto je najlepšia fľaša na vodu, akú na trhu nájdete. Pozrite sa, čo ponúka

1. februára 2017
www.businessinsider.com © Najky.sk, iDen Media s. r. o.
Flasa.jpg
www.instagram.com
reklama:

Za niekoľko posledných rokov sa fľaše na vodu na opakované použitie stávajú čoraz populárnejšími. Človek vďaka nim zostáva hydratovaný a pritom šetrí životné prostredie.

Len v Amerika sa podľa odhadov vyhodí každú hodinu 2,5 milióna plastových fliaš, čo je naozaj zbytočné plytvanie. Mnoho značiek sa preto rozhodlo vytvoriť fľaše na vodu, ktoré sa dajú používať opakovane, väčšina z nich však má jeden problém – neznesiteľne ťažko sa čistia.

Niektoré síce možno umývať v umývačke, ale nie každý má ten luxus, že má doma umývačku riadu. Ľudia, ktorí umývajú riad ručne, často skončia pri tom, že fľašu len umyjú teplou vodou namiesto toho, aby ju vyčistili.

Our new colors just walked in the door. Come say hello. Link in bio. #wheresalexbottle #carriedwithpride

A photo posted by ALEX Bottle (@alex_bottle) on

Fľaša Alex má vyriešiť tento problém pomocou chytrej čistiacej technológie. Vďaka zvolenému dizajnu sa totiž dá fľaša v strede odskrutkovať, čo vám umožní ju bez problémov vyčistiť.
Fľaša je vyrobená z recyklovaných a ekologicky šetrných materiálov, čo z nej robí jednu z najekologickejších fliaš na trhu. K dispozícii je v širokej farebnej škále, čiže si každý môže vybrať to, čo mu najviac vyhovuje.

Dokonca možno fľašu po rozobratí použiť ako pohár. A keďže sa ľahko čistí, nemusíte sa cítiť previnilo, keď do nej dáte aj niečo iné ako vodu.

Vzhľadom na to, že ročne sa spotrebuje viac ako 50 miliárd plastových fliaš, je investícia do opakovane použiteľných fliaš na vodu dobrou voľbou. Fľaša Alex je pohodlná, zmestí sa do nej veľké množstvo vody a nemusíte sa báť toho, že ju nebudete vedieť vyčistiť.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?