Top 7 aplikácií na fotografovanie pre iPhone

14. decembra 2015
mashable.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Phone 1031194_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

V nasledujúcom zozname nájdeš tie najlepšie aplikácie na fotenie pre iPhony. Aplikácie sa hodnotili na základe dizajnu, kultúrneho dopadu a na základe hodnotenia užívateľov. Nižšie uvedené aplikácie sa objavili na zozname 100 najlepších aplikácií všetkých čias pre iPhone. 

7. Google Photos

Google Photos ponúka neobmedzené úložisko pre každý obrázok a video sa môže digitalizovať. Existujú síce obmedzenia týkajúce sa veľkosti, no v tom prípade sa dajú využívať cloudové služby (Dropbox, Box, Onedrive).

Google photos.jpg
IMAGE: GOOGLE

6. Pic Stitch

Pic Stich je dlhodobo jedným z najobľúbenejších na tvorbu koláží. Aby sa naše fotografie ešte lepšie šírili a zdieľali, neexistuje lepší spôsob, ako spraviť vhodnú koláž. Pomocou filtrov a efektov docieliš vhodný efekt.

Picstitch.jpg
IMAGE: GOOGLE

5. VSCO 

Android aplikácia VSCO Cam okúzli hlavne užívateľským prostredím. V aplikácii nájdeš množstvo rôznych funkcií na editovanie expozície, tieňov či filtrov.

Vsco.jpg
IMAGE: VISUAL SUPPLY COMPANY

4. Hyperlapse

Aplikácia od Instagramu dokáže natáčať videá v zrýchlenom formáte a s využitím gyroskopu pre automatickú stabilizáciu nenáročnú na výkon. Na trhu existuje pomerne veľké množstvo mobilných aplikácií, ktoré dokážu spomaliť video v štýle vysokosnímkového záznamu na iPhone 5S.

Hyperlapse 1.jpg
IMAGE: INSTAGRAM

3. Camera +

Camera .jpg
IMAGE: TAP TAP TAP

2. Hipstamatic

Hipstamatic.jpg
IMAGE: HIPSTAMATIC
  1. Instagram 

Najpopulárnejšia aplikácia na zdieľanie fotiek, bola prvý krát vydaná pre iPhone v roku 2010. Veľmi rušno je okolo tejto aplikácie už od začiatku. Najskôr pri vypustení pre Android a následne pri enormnom náraste užívateľov (10miliónov za 10dní) a nakoniec vtedy, keď ho odkúpil Facebook.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?