Táto hra je šupa…:-) Boom!!!

20. mája 2015
www.yahoo.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
hra, mobil, gunpowder
www.youtube.com
reklama:

Tím ľudí z Rogue Rocket Games pripravil pre všetkých, ktorí majú radi explozívnu, ale pritom vôbec nie „tupú“ zábavu, hru s jednoduchým a mimoriadne výstižným názvom Gunpowder. Tá je určená pre operačný systém iOS a dostupná je za necelých päť dolároch.

V tejto hre sa prevtelíš do postavy maskovaného hrdinu, dobrodinca a zbojníka Incendia (jeho meno v španielčine znamená oheň alebo plameň). Po tom, čo podlý Boss Grimshaw oberie nevinných ľudí o ich zlato, aby mohol financovať výstavbu svojej železnice, sa práve Incendio postaví proti zlu a ako „nový“ Robin Hood sa rozhodne bohatému brať a chudobným dávať (naspäť).

hra, gunpowder, mobil
www.youtube.com

Hra samotná je zaujímavá hlavne čímsi iným ako príbehom. Hoci sa v tele Incendia podujmeš bojovať proti neprávosti zbraňami toho najťažšieho kalibru (hlavne výbušniny), len so silou si neporadíš. Keďže je totiž Gunpowder v jadre logickou hrou, bez rozumu a zmyslu pre fyziku neuspeješ.

Ak máš rád klasický animákový vizuál a zábavnú, „ľahkú“ hudbu ako kulisu, Gunpowder by mohla byť viac ako správnou voľbou. Checkni video a sám uvidíš, či to skúsiš odpáliť…

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?