Užitočná aplikácia Nike Tech Book ti uľahčí online nakupovanie

27. októbra 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor:Veron
Horizon33_2015 10 27_14 33 4.jpg
mashable.com
reklama:

Nakupovanie cez internet so sebou prináša nejedno úskalie a pre niekoho aj nebezpečenstvo zároveň, no zrejme sa to v najbližšej dobe zmení. Dopomôcť tomu má Nike Tech  Book – živá, interaktívna Lookbook aplikácia, ktorá zároveň podporuje populárne športové Tech Fleece Aeroloft a Sneakerboots kolekciu tejto obľúbenej športovej značky. 

Táto aplikácia umožňuje zákazníkom si bližšie obzrieť nimi vybraný produkt ešte skôr, ako si ho zakúpia. K dispozícii je pár skvelých vlastností, ktoré stoja za zmienku – točenie doľava, či doprava, aby bolo vidieť, ako produkt vyzerá, tak isto, ako vyzerajú topánky vo svetle, či za tmy. Zákazníci si teda môžu svoj vysnívaný produkt obzrieť z každého uhla, čo je výhoda, keďže ho nemajú fyzicky k dispozícii.

Giphy.gif
mashable.com

Marketingový riaditeľ značky Nike- Davide Grasso sa pre Mashable vyjadril, že je v snahe tejto spoločnosti v prvom rade inovovať. Nike Tech Book so sebou prináša pohlcujúci a interaktívny zážitok zároveň. Členovia Nike+ sa dozvedia viac informácii o najinovatívnejších produktoch v Nike Sportswear.

Horizon33_2015 10 27_14 31 52.png
mashable.com

Tak, na čo ešte čakáš? Aplikácia je už dostupná v Google Play Store!

Horizon33_2015 10 27_14 34 13.png
play.google.com

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?