Spoločnosť Facebook onedlho spustí reklamu aj v aplikácii Messenger

29. januára 2017
marketingland.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Keyboard 1804305_960_720 1.jpg
pixabay.com
reklama:

Reklama je dnes súčasťou nášho každodenného života, nech sme kdekoľvek len ťažko jej unikneme. Spoločnosť Facebook potvrdila, že sa začiatkom budúceho týždňa bude v určitých krajinách používateľom Messengeru zobrazovať reklama.

Máš problémy s nadmerným vybíjaním batérie? Dôvodom môže byť aplikácia Facebook či Messenger

Reklama bude cielená na zákazníkov, rovnako aj na podniky. Čo ťa však môže ako-tak upokojiť, je fakt, že sa reklama nebude zobrazovať v konverzáciách s tvojimi priateľmi. O tom, že má Messenger obrovský potenciál v oblasti oslovovania zákazníkov niet najmenších pochýb. Bola to zrejme iba otázka času, pretože množstvo firiem vyvíjalo obrovské tlaky so zavedením reklamy už aj obľúbenom Messengeri.

How artificial intelligence can be used for marketing.jpg
i-local.org

Inzerenti nám však nebudú písať sami od seba. Kontaktovať nás budú iba v prípade, že ich reklamu v Messengeri otvoríme. Spoločnosť Facebook dúfa, že dostane v najbližšom období dostatok spätnej väzby a bude tak môcť túto funkciu rozšíriť aj do ďalších kútov sveta.

Z reklamy na Messengeri najviac získa jej zadávateľ, ale aj samotný Facebook. Jednotlivé firmy tak budú môcť osloviť nemalý počet potencionálnych zákazníkov.  Zatiaľ sa reklamy testujú v Thajsku a Austrálii, onedlho by táto služba mala doraziť aj na Slovensko.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?