Speváčka Taylor Swift predstavuje svoju aplikáciu „The Swift Life“

16. októbra 2017
Taylor Swift aplikácia
www.youtube.com
reklama:

Speváčka Taylor Swift pripravuje pre svojich fanúšikov vlastnú aplikáciu. Čo všetko bude obsahovať?

App Store mení pravidlá. Aplikácie, ktoré majú v názve „free“ zakazuje 

Ak patríš k fanúšikom tejto obľúbenej americkej speváčky, táto appka by ti v mobile rozhodne nemala chýbať. Appka sa označuje ako „nový projekt digitálnej zábavy“ a bude poskytovať sociálnu platformu pre fanúšikov. K dispozícii bude exkluzívny obsah a fotografie. Samotná Taylor si bude môcť pozrieť a zároveň komentovať príspevky od fanúšikov. Skvelý nápad, ako byť k nim o čosi bližšie.

Horizon33_2017 10 16_14 17 21.jpg
www.youtube.com

Taylor má na svojom konte množstvo úspešných songov, ktoré dobíjajú hitpárady na celom svete. Jej videoklipy si pozreli viac než 2 miliardy ľudí a Taylor pre nich pripravila ďalšiu novinku – vlastnú mobilnú aplikáciu.

Za aplikáciou stojí spoločnosť Glu Mobile, ktorá pripravovala aj appku pre Kim Kardashian s názvom „Hollywood.“ Aplikácia Taylor Swift má názov „The Swift Life“ a je určená hlavne pre skalných fanúšikov. V tejto aplikácii si budú môcť fanúšikovia medzi sebou písať či zdieľať svoje zážitky – rovnako ako na Facebooku či Instagrame. Rozdiel je iba v tom, že tu si tvoje príspevky môže reagovať samotná Taylor. A keď budeš mať šťastie, môžeš s ňou aj chatovať.

Taylor Swift aplikácia
www.youtube.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?