Šialené! Vďaka tomuto jednému peru píšeš a kreslíš akoukoľvek farbou si len zaželáš

9. marca 2016
mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
Scribble pen
mashable.com
reklama:

Predstav si, že môžeš vďaka jednej písacej potrebe kresliť alebo písať akoukoľvek farbou na svete. Máš? Ak áno, pravdepodobne si si, hoci o tom ani nemusíš vedieť, predstavil Scribble Pen. Ide totiž o chytré pero so špeciálnou kazetou s farbami a skenerom, ktorý dokáže replikovať akúkoľvek farbu.

Niet teda divu, že písacia potreba budúcnosti Scribble Pen je prezentovaná ako „posledné pero, ktoré si človek kedy bude musieť kúpiť“. Tvorcovia sľubujú, že so Scribble Penom „naskenuješ“ farby celkom jednoducho, a to vďaka RGB senzoru farieb, ktorý je zabudovaný na vrchu pera. Dotkneš sa ním farebného objektu a – abrakadabra – hotovo! Chceš si čmárať srdiečka presne v takom odtieni červenej, aký majú ruže, ktoré si dostala od svojho partnera? Dotkni sa skenerom ich lupeňov. Chceš si kresliť plamene v matnej sivej farbe tvojho nového zapaľovača, ktorý si dostal od svojej polovičky? Dotkni sa ho skenerom…

Scribble pen
www.youtube.com

Chytrá kazeta s farbami v pere sa „pripája k chytrej mikro pumpe, ktorá vytvorí naskenovanú farbu“. Podľa webovej stránky produktu je atrament vodovzdorný a nikdy nevybledne. Ako dlho náplň vydrží, sa neuvádza, ale podľa všetkého budeš môcť písať dlho a dlho, keďže kazety s farbami sú obsahovo „veľkorysé“ a cenovo dostupné.

S týmto perom sa môžeš pripojiť na smartfóny a tablety, ktoré pracujú na operačných systémoch iOS 7 (a novšie) a Android 4.0 (a novšie), aby si si uložil farby, ktoré si naskenoval. Batéria pera vraj vydrží na jedno nabitie viac ako 7 hodín, pričom pero sa nabíja cez štandardný micro USB kábel.

Scribble pen
www.youtube.com

Túto neuveriteľnú písaciu potrebu kúpiš na predobjednávku za 249 dolárov. Dostupná je pritom v piatich farbách – v čiernej, bielej, striebornej, modrej a zelenej.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?