Si televízny maniak? Tieto aplikácie rozhodne oceníš

25. apríla 2016
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Desktop6 2.jpg
play.google.com
reklama:

Rád pozeráš televízor, no nebaví ťa neustále sa pozerať do televíznych programov v časopisoch či na teletexte? Už to našťastie robiť nemusíš. Šikovné mobilné aplikácie ťa ani v tomto prípade nenechajú v úzkych. 

Aplikácia TV Program – TiViKo nás vtiahne do deja v televízii. K dispozícií máme množstvo televíznych staníc, ktoré ponúkajú rôzne programy. Prehľadne a názorne vidíme, koľko minút ostáva do konca filmu či seriálu. Navyše aj programy zahraničných televíznych staníc sú v češtine, takže orientovať by si sa mal úplne bez problémov. Žánre jednotlivých programov sú farebne odlíšené a dokonca si môžeme v mobile nastaviť notifikáciu, ktorá nám pripomenie, že o pár minút bude v televízií nami vybraný film či seriál, ktorý by sme neradi zmeškali.

Horizon33_2016 4 25_10 12 27.png
play.google.com

Jediné, čo by mohlo rušiť tvoju pozornosť sú neustále vyskakujúce reklamy. Aj to je v podstate daň za aplikáciu zadarmo.

Horizon33_2016 4 25_10 12 46.png
play.google.com

Tým, ktorí si idú iba televízor inštalovať, prípadne nemajú dobrý signál poslúži aplikácia Anténny smerovač. Stačí si zapnúť GPS a na displeji telefónu sa nám objaví strelka, ktorá nám ukáže správne nasmerovanie na najbližší vysielač, ktorý si určíme. V ponuke sú aj české, maďarské a poľské vysielače.

Horizon33_2016 4 25_10 37 18.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?