Si bohatý a nezadaný? Appka Millionaire Match bola vytvorená práve pre teba

19. augusta 2015
thesmartphoneappreview.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
office-620822_640
pixabay.com
reklama:

Milionaire Match je aplikácia, ktorá je dostupná pre iPhone prostredníctvom Apple iTunes App Store. Vyplnila dieru na trhu pre ľudí, ktorí sú finančne zabezpečení a hľadajú si podobného „zameraného“ partnera. Samozrejme s tučným kontom a niekoľkými vilkami. Čo sa však stane, ak si túto apku pre milionárov stiahne niekto, kto má hlboko do vrecka? Aj na toto sa myslelo…

Niekto, kto by si chcel vyskúšať, aké je to žiť s milionárom sa rozhodne, že bude predstierať, že je jedným z nich a na pomoc si stiahne túto aplikáciu. Nuž, takto to bohužiaľ nepôjde. Cenu aplikácie developeri nastavali tak, aby bola dostupná práve tým, pre ktorých je určená. Nemalo by sa teda stať, že by sa k nej dostal niekto, kto má „nečisté“ úmysly. Táto aplikácia tak chráni svojich používateľov pred podvodníkmi.

Vidíš, koľko je na svete nezadaných milionárov? Len či je to naozaj pravda…

Horizon33_2015-8-19_14-53-50
www.millionairematch.com

Predplatné tejto aplikácie je 69 dolárov na mesiac, čo odradí viacerých podvodníkov, ktorí by chceli používať túto aplikáciu. Je aj naďalej zadarmo a môžeš sa zaregistrovať pomocou Facebooku, čo ti do značnej miery šetrí čas. Aplikácia má v súčasnosti viac ako 2milióny používateľov, z ktorých sú viacerí z nich single. Funkcia vyhľadávania si zaslúži osobitnú pozornosť, pretože vďaka nej si vyberieš presne toho, koho hľadáš.

Horizon33_2015-8-19_15-3-4
thesmartphoneappreview.com
Horizon33_2015-8-19_15-3-20
thesmartphoneappreview.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?