Samsung sa v novej reklame opäť vyvyšuje nad iPhone. Naráža na rýchlosť fotoaparátu

23. júla 2015
www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Samsung galaxy S6, reklama
www.youtube.com
reklama:

Dvaja najväčší giganti Samsung a Apple a do seba opäť raz pustili. Tentokrát v novej reklamnej kampani, ktorá je venovaná Samsungu Galaxy S6. Cieľom tohoto spotu je poukázať na nedostatky fotoaparátu, ktorým má nový iPhone disponovať. Nuž, pravda býva vždy niekde uprostred.

Porovnávanie zrejme nikdy nevýjde z módy. A  firma Samsung to veľmi dobre vie. Zlé čísla z predaja nového smartfónu Galaxy S 6 sa snaží vyvrátiť celkom uštipačnou reklamnou kampaňou, v ktorej na prvý pohľad vidno, že jej cieľom je konkurentovi podkopať nohy. V tomto prípade iPhonu 6. Do akej miery sa im to podarí, ukáže až čas.

Reklama, na ktorú je Samsung hrdý. Má byť na čo?

https://www.youtube.com/watch?v=vfRYwHkZcxU

Reklama trvá síce iba pol minúty, no zabavia sa na nej oba tábory – ako Applu, tak aj Samsungu. Vystupujú v nej dve ženy, ktoré sa snažia odfotografovať psa, ktorý sa zabalil do toaletného papieru a vyzerá pritom viac ako komicky. Jedna z nich si ho stihne odfotí, druhá nie. Ktorá to nestihne, je ti zrejme z nadpisu článku jasné. Nuž, v reálnom živote môže táto situácia dopadnúť úplne inak, preto sa musíš len rozhodnúť, ku ktorej strane sa prikloníš ty.

Samsungu podľa reklamy vraj neujde žiadny dôležitý moment. Ktovie, kde je pravda..

www.youtube.com
www.youtube.com

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?