Rus sa pokúsil zjesť svoj tablet. Skončilo to katastrofou

17. júna 2015
www.phonearena.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
man-792174_640
pixabay.com
reklama:

O tom, že ľudia robia niekedy dosť nepochopiteľné veci, sme sa už neraz presvedčili. O tom, ako sa podarilo jednej mladej Ruske postreliť sa do hlavy počas toho, ako si robila selfie, sme písali minule. Teraz prichádza pán, zhodou okolností, tiež Rus, ktorý má nezvyčajné chúťky. Chcel zistiť, ako chutí jeho tablet

Na každom tablete je napísané varovanie „Deti, nejedzte diely z tabletu.“Všetci rodičia chránia svoje deti pred nástrahami, ktoré môžu spôsobiť moderné technológie, no niekedy to nemusia byť iba deti, ktoré by boli niečoho podobného schopné. V ruskom Petrohrade sa 41 ročný nezamestnaný muž pokúšal jesť sklo a komponenty z tabletu.

ipad-718411_640
pixabay.com

Polícia bola privolaná na do jeho bytu, aby skontrolovala muža, ktorý hádzal nábytok zo svojho bytu. Keď sa polícia dostala na miesto činu, chlap začal reagovať vzdorovito a počas toho, ako sa ho snažili zatknúť, začal jesť rozbité sklo a súčiastky, ktoré ostali z jeho tabletu. Samozrejme, muži zákona sa ho snažili od tohto šialeného činu odhovoriť, no po chvíli stratil vedomie a zomrel.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?