Revolučné zariadenie, ktoré uľahčí našu komunikáciu v cudzom jazyku

20. mája 2016
www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 5 20_15 48 27.jpg
www.waverlylabs.com
reklama:

Spoločnosť Waverly Labs vyvinula prístroj, vďaka ktorému budeme rozumieť francúzštine, španielčine či iným jazykom bez toho, aby sme ich dokonale ovládali. Ako je to vôbec možné? 

Situácie, kedy sme neporozumeli cudziemu jazyku a na našich potulkách svetom došlo kvôli tomu k nejednej nepríjemnej situácii, zrejme zažil už nejeden z nás. Dá sa im však hravo predchádzať. Je hneď niekoľko spôsobov – tým prvým je, že sa budeme učiť poctivo cudzie jazyky alebo si v septembri tohoto roku kúpime prístroj, vďaka ktorému sa náš pohľad na cudzie jazyky zásadne zmení.

Horizon33_2016 5 20_16 2 5.png
www.waverlylabs.com

Zariadenie, ktoré si ľahko zmestíme do uší nám bude nenápadne pomáhať v komunikácii s priateľmi zo zahraničia. Nazýva sa Pilot a na trh by sa malo dostať na jeseň tohoto roku. Jeho hlavným cieľom je, aby jeho nositelia porozumeli cudzím jazykom v reálnom čase. Okrem iného si budeš môcť samozrejme prepínať medzi jednotlivými jazykmi – na výber bude okrem angličtiny aj španielčina, francúzština či taliančina. Tento unikátny vynález by mal stáť približne 129 dolárov.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?