Ako preniesť hudbu z iTunes na Android?

1. augusta 2017
Google Android telefón smartfón
SITA/AP
reklama:

Vďaka moderným technológiám je prístup k hudbe rýchlejší a ľahší, a to najmä s telefónmi, notebookmi a multimediálnymi prehrávačmi, ktoré umožňujú prenášať tisíce skladieb v jednom malo zariadení.

Softvér na organizovanie hudby iTunes od spoločnosti Apple umožňuje milovníkom hudby synchronizovať ich skladby s rôznymi mobilnými zariadeniami. Aplikácia užívateľom umožňuje veľmi jednoducho zosynchronizovať mediálne súbory s ostatnými zariadeniami Apple, pri prenose skladieb na zariadenia so systémom Android je to však o niečo zložitejšie.

Kopírujte súbory manuálne

Apple

Základným spôsobom prenosu hudby je ručné kopírovanie hudobných súborov iTunes do dočasnej zložky vo vašom počítači. Stačí pripojiť váš telefón a do priečinka Hudba hudobné súbory preniesť.

Tri slová: Google Play Music

Google Play Music Free

Potrebujete iba pripojenie k internetu. Vzhľadom na to, že Google Play Music je službou prehrávania hudby/úložiska, má prístup k vašim dátam. Najjednoduchšie je hudbu stiahnuť do ukladacieho priestoru vášho telefónu. Bezplatní používatelia účtu majú obmedzenie 50 000 skladieb. Google Play Music umožňuje synchronizovať hudobné priečinky s Googlom a pridávať všetky skladby do úložiska, odkiaľ ich môžete prehrávať pomocou akéhokoľvek kompatibilného zariadenia.

Synchronizácia iTunes a Android pomocou doubleTwist

Doubletwist.jpg

Niekoľko programov vám umožní prenášať hudbu a videá priamo z iTunes na Android, jedným z nich je doubleTwist. Pri synchronizácii pomocou doubleTwist nezabúdajte na to, že skopírované súbory budú uložené v priečinku Hudba na SD karte telefónu alebo tabletu.

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?