Predizajnuj si kuchyňu s novou aplikáciou od Ikea, svoje fantázie pretav do virtuálnej reality

12. apríla 2016
Ikea virtual reality app1.jpg
www.businessinsider.com
reklama:

S novou hrou od spoločnosti Ikea môžeš preniesť fantázie do reality. Navrhni si svoju kuchyňu snov v pilotnej verzii Ikea VR Experience, ktorú spoločnosť uviedla na trh 4. apríla.

Prostredie je interaktívne a prispôsobiteľné, takže jednoduchým klikom si môžeš zmeniť pracovnú dosku alebo skrinky a vybrať si nový povrch. Predmety ako napríklad panvice môžeš vybrať zo zásuvky a umiestniť ich povedzme na šporák, aby si videl, ako bude kuchyňa vyzerať v „pracovnom režime“.

Ikea virtual reality app4.jpg
www.businessinsider.com

Ikea VR Experience si môžeš zahrať na HTC Vive. Je to jediný herný systém, ktorý ti ponúkne možnosť interakcie s virtuálnym vesmírom bez toho, aby si narážal do reálnych stien a nábytku. Stačí sedieť na gauči a pasívne prijímať, čo ti svet zo zariadenia HTC Vive ponúkne. Pritom však budeš otvárať zásuvky, prerábať a zariaďovať kuchyňu. Neexistuje žiadne tlačidlo na otvorenie zásuvky, ak to chceš urobiť, musíš to urobiť ručne. 🙂

Testovacia verzia Ikea VR Experience je limitovaná. Bolo by fajn, keby užívateľ mohol zmeniť rozloženie kuchyne, presúvať kuchynský ostrovček a pod. Podľa tlačovej správy je však testovacia verzia aplikácie určená na získanie spätnej väzby, takže v budúcnosti toho môžeme očakávať omnoho viac.

Ikea virtual reality app2.jpg
www.businessinsider.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?