Predbežná registrácia Need for Speed: No Limits začína na Play Store

22. septembra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Need for Speed: No Limit, hra, mobil
SITA/AP
reklama:

Franšízu Need for Speed netreba predstavovať. Tieto hry, postavené na pouličných pretekoch áut, patria v rámci svojej kategórie k špičke. Sú pritom také populárne, že každá ďalšia časť je mimoriadne očakávaná. A platí to aj v prípade Need for Speed: No Limits, ktorá je takmer pripravená vyraziť do ulíc.

Najnovšiu hru z radu Need for Speed si síce zatiaľ nemôžeš stiahnuť, nový titul však pridali na Google Play Store a ty sa v súvislosti s ňou môžeš zaregistrovať.

Need for Speed: No Limits ponúka vzrušujúce zážitky, ktoré už akoby automaticky od danej série človek očakáva. Budeš teda musieť unikať pred policajtmi, jazdiť preplnenými ulicami, upravovať svoje autá a mnoho ďalšieho. Na výber budeš pritom mať množstvo áut a, ako sa chvália vývojári z EA, k dispozícii bude mať hráč viac ako 250 miliónov kombinácií úprav tak, aby tvoje auto mohlo byť naozaj tvojím autom. A licencované produkty od Rocket Bunny, Mad Mike a Vaughn Gittin Jr sú tam tiež!

Hra bude poskytovať viaceré herné módy, ktoré by ti mali v podstate umožňovať hrať tak, ako práve chceš, resp. podľa toho, akú máš práve náladu. Okrem štandardného príbehového módu budeš môcť „preukázať svoju hodnotu porážaním najdrsnejších súperov v Time trial, Car Delivery a Duel módoch“.

Ako to už s tými najpopulárnejšími hrami chodí, Need for Speed: No Limits bude voľne stiahnuteľná. Hoci hra v názve sľubuje žiadne limity, v istom zmysle to bude presne naopak. Tvoje hranie bude totiž limitované časom, ktorý bude hra merať prostredníctvom paliva. Vtedy buď natankuješ vďaka hernej mene, alebo prosto chvíľu počkáš.

Nabudený, pretože naozaj potrebuješ rýchlosť? Tak do toho! Predbežne sa zaregistruj na Google Play Store a čoskoro budeš môcť vo svojej najnovšej káre trhať asfalt ostošesť.  🙂

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?