Poznáš najstráženejšie tajomstvo Facebooku?

28. januára 2016
Messenger
www.businessinsider.com
reklama:

Každý, dokonca aj nejaká tá stará mama, vie o Facebooku veľa, ak nie priamo všetko. Ty však možno nie. Sociálna sieť má viac ako miliardu užívateľov denne po celom svete. Je to prosto podstatná súčasť moderného života.

Čo je však menej známe, to je fakt, že kalifornská technologická spoločnosť má druhú webovú stránku, ktorú môžeš používať na rozhovor s priateľmi. A všetko, čo o nej potrebuješ vedieť, je to, že je na tento účel lepšia ako originál.

Sleduj…

Pozri sa na hlavnú webstránku Facebooku. Je na nej veľké množstvo funkčných záležitostí, ako sú fotky, skupiny, novinky, statusy atď.

Ale čo ak chceš len poslať správu priateľovi? V tom prípade je pre teba relevantná iba asi štvrtina obrazovky. Zvyšok sú iba nepodstatné otravnosti.

počítač, facebook
ilustracne: pixabay.com

Našťastie pre teba, Facebook ponúka málo známu alternatívu…

„Nažhav“ svoj webový prehliadaš a nájdi si Messenger.com.

Privíta ťa neskutočne „čisté“ rozhranie. Takto môžeš chatovať so svojimi priateľmi. A nič viac. Už ťa nebudú otravovať funkcie, ktoré pre teba nie sú prioritou.

Messenger
www.businessinsider.com

A hoci to na prvý pohľad pre teba nemusí byť dôležité, aj tu máš možnosť využívať nejaké tie užitočné funkcie.

Skvelé je to, že aj vo firmách, kde je používanie Facebooku zakázané, budeš môcť byť v spojení so svojimi priateľmi. Predsa len Messenger bez Facebooku ako sociálna sieť nevyzerá.

Ak práve sedíš za počítačom, je jednoduchšie komunikovať s priateľmi takto, než keby si mal používať akúkoľvek alternatívnu komunikačnú appku na svojom telefóne.

Photo 634069_960_720.jpg
pixabay.com

Facebook Messenger.com spustil v apríli 2015, málokto ale vie, že vôbec existuje.

Stránku podľa Similar Web využíva iba okolo 70 miliónov návštevníkov mesačne, čo je malý zlomok celkového počtu užívateľov Facebooku.

Tak do toho, vyskúšaj Messenger.com aj so svojimi priateľmi bez toho, aby si sa musel konfrontovať s ruchom štandardnej sociálnej siete.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?