Pamätáte sa na Tetris? Novinkou je jeho opačná verzia

12. júna 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
hra, mobil, Dream of Pixels
play.google.com
reklama:

Tetris bol kedysi neskutočne populárny a dnes je zlatou klasikou. Ruku hore, kto nebol od neho aspoň časť života závislý…  🙂 Ak ťa bavilo skladanie blokov a ich následné likvidovanie, máme pre teba dobrú správu. Vznikla opačná verzia tejto hry.

Dream of Pixels, zábavnú „antiverziu“ tetrisovej klasiky, si môžeš zahrať na operačnom systéme iOS i na Androide. Rozkladanie blokov (namiesto ich stavania) sa dá hrať v piatich módoch.

hra, mobil, Dream of Pixels
play.google.com

Hra ponúka módy Classic, Puzzle, Pro, Nightmare a Shattered Dream. K tomu si ako bonus môžeš zahrať špeciálny, relaxačný Zen Puzzle mód. Ten sa odlišuje od ostatných upokojujúcou hudbou a snovým, meniacim sa vizuálom a hráčovi ponúka spomalenie a dostatok priestoru na premýšľanie.

Classic a Puzzle hracie módy sú ľahko dostupné vo variante zadarmo (za cenu toho, že sú plné reklám). Ak si ochotný upgradovať na Pro verziu, musíš sa reklám zbaviť a odomknúť ostatné hracie módy. 😀

Originálne bola táto hra dostupná len ako platená pre iOS. Dream of Pixels teraz ale existuje aj vo free verzii tiež pre Android.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?