Nový iPhone 6S dorazil do 40 nových krajín. Patrí k nim aj Slovensko

13. októbra 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
iPhone, Apple
ilustračné: SITA/AP
reklama:

Okrem spustenia variantov modelov iPhone 6S a iPhone 6S Plus bez SIM kariet v Amerike oznámila spoločnosť Apple i to, že tento týždeň bude distribuovať nové telefóny do 40 krajín sveta. Slovensko medzi nimi nechýba.

Zoznam krajín, do ktorých bude nový iPhone dodávaný, poskytol hovorca Apple. A niektoré naozaj prekvapia. 🙂

Tu je zoznam: Andorra, Rakúsko, Belgicko, Bosna, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Ostrov Man, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malé Divy, Mexiko, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan a Slovensko. Ďalej ešte Bahrajn, Jordánsko, Kuvajt, Katar, Saudská Arábia a Spojené arabské emiráty.

Tnailnew.0.jpg
www.youtube.com

Aby mala spoločnosť Apple čo najširší trh, a tým pádom aj predala čo najviac telefónov, jej predstavitelia sa rozhodli, že 16. októbra dodajú telefóny aj do ďalších krajín vrátane Indie, Malajzie a Turecka. Do konca roka by mala firma s nahryznutým jablkom v logu svoje smartfóny iPhone 6S predávať vo viac ako 130 krajinách sveta.

Tento krok znamená pre Apple najrýchlejšiu expanziu iPhonov, aká sa kedy udiala. iPhone 6S bude dostupný na 76 trhoch/v 76 krajinách len tri týždne od „vypustenia“, ku ktorému došlo 25. septembra.

Ak si sa chystal si túto novinku kúpiť, mal by si teda myslieť na to, že mať tento smartfón nebude žiadna výnimočnosť. iPhone 6S sa dá zohnať takmer všade.

Horizon33_2015 10 13_13 48 57.png
www.youtube.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?