Novinka BlackBerry Priv prichádza. Na čo sa môžeme tešiť?

12. októbra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015 10 12_14 17 46.jpg
www.youtube.com
reklama:

Dlhoočakávaný hi-end model BlackBerry Priv s operačným systémom Android bude podľa dostupných informácii patriť medzi drahšie smartfóny. Ak sa chystáš na jeho kúpu, priprav si niekoľko stoviek eur. 

Jedna zo špecifických vecí, ktorá na prvý pohľad bije do očí je veľkosť telefónu. Je totižto príliš veľký, ak ho chceme akokoľvek držať jednou rukou. BlackBerry Priv má 5,4 palcový displej a keďže nejde o najtenší telefón, bude celkom náročné ho ovládať.

Horizon33_2015 10 12_13 40 2.png
www.androidauthority.com

Z doposiaľ zverejnených informácií je jasné, že pôjde o veľmi dobre vybavený produkt, takže cena zrejme zodpovedá kvalite. Môžeme sa tešiť hlavne na veľký displej (5,4 palca), vysoké rozlíšenie (Quad HD), ale aj mierne zahnuté strany – niečo v štýle Galaxy S6 edge. K dispozícii bude 18 MPx fotoaparát, ktorý má dokonca pozostávať zo špeciálnej optiky Schneider-Kreuznach, no najväčším lákadlom má byť vysúvacia hardvérová  QWERTY klávesnica. Bezpečnosť (Priv- Privacy) je druhý názov telefónu – na tú by sme tiež nemali zabúdať. Môžeme zrejme očakávať, že bezpečnosť telefónu bude na prvom mieste.

Horizon33_2015 10 12_14 2 4.png
www.androidauthority.com

Hlavným lákadlom BlackBerry Priv má byť táto vysúvacia klávesnica, ktorá vyzerá viac ako solídne. Či bude jazdiaci mechanizmus hladký, uvidíme časom. Jedinou nevýhodou sa zdá byť iba citlivosť tlačidiel. Nesmieme zabudnúť na fakt, že telefóny BlackBerry sú známe aj pre svoju kvalitu fotoaparátov. BlackBerry Priv sa zdá bude ďalším z nich.

Horizon33_2015 10 12_14 14 16.png
www.youtube.com

BlackBerry Priv 

https://www.youtube.com/watch?v=EcHb4QM-WDw

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?