Nové infošky o novom Galaxy Note 5. Čo môžeme očakávať?

14. júla 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
samsung galxy note, novy model
Nové informácie o Samsungu Galaxy Note. www.androidauthority.com
reklama:

V prvej polovici roka 2015 uzrelo svetlo sveta niekoľko mobilných noviniek. Medzi najlepšie patria Samsung Galaxy S6, HTC On M9 a LG G4. No nezabudnime, že to najlepšie má ešte len prísť. 

Samsung Galaxy Note 5 je jedným z najočakávanejších telefónov tohto roka. Firma Samsung sľubuje, že to bude telefón, ktorý presiahne najvyššie priemyselné štandardy – a povedzme si na rovinu, Samsung nie je firma, ktorá by svojich zákazníkov zavádzala.

Samsung, novinka
www.androidauthority.com

Note série Samsung Galaxy sa odlišovali od Galaxy S smarthonov z hľadiska estetiky, no tento rok bude nevyhnutné, aby sa v dizajne podobali. Väčšina telefónov Samsung je vyrobená z kvalitných materiálov, ako je hliník alebo sklo, čo dodáva mobilu punc výnimočnosti. Máš pocit, že v ruke držíš šperk.

Podľa digitálneho modelu, má telefón merať 123,44 x 77,31 x 10,2 mm, čo svedčí o veľkom 5,7-palcovom displeji. Tento telefón nebude až taký tenký ako Galaxy S6, no dalo sa to čakať. Galaxy Note 5 by mala predstavovať silu a funkčnosť. Za pár mesiacov uvidíme, či svoje očakávania naplní.

samsung galaxy note 5
www.androidauthority.com

Novinka Samsung Galaxy Note 5 by mala prísť v jednom variante. Interne sa testuje Note 5 s novým čipsetom Exynos 7430. To, že by sa zaradil do finálneho produktu je viac ako nepravdepodobné. Zároveň sa objavujú informácie o nástupcovi Galaxy Note Edge. Novinka ponúkne obojstranne zakrivený Super AMOLED displej s uhlopriečkou 5,4 a 5,5 palca.

samsung galaxy note 5
www.androidauthority.com

Samsung Galaxy Note 5 bude mať mať procesor 808, 16GB vnútornú pamäť, krásne S-Pen, 16 MP zadnú kameru. Taktiež bude k dispozícii množstvo softvérových funkcií. Nájdeš tu funkcie, na ktoré si u Samsungu zvyknutý S- Pen, akčný Memo Smart Select, Screen, rozpoznávanie rukopisu a ďalšie.

samsung galaxy note
www.androidauthority.com

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?