Nová zombie strieľačka od Madfingeru má ambíciu pokoriť populárny Shadowgun

14. septembra 2015
www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015-9-14_15-59-43
www.youtube.com
reklama:

Českí vývojári z Madfinger Games majú ambíciu novou hrou pokoriť populárnu Shadowgun a sériu Dead Trigger. Prichádzajú na trh totižto s novou zombie strieľačkou, ktorá je už dostupná na Play Store. 

Českí vývojári nezaháľali a pripravili ďalší titul pre Android zariadenia. Jeho názov je Unkilled a konečne si môžeš pozrieť aj krátky trailer k tejto hre.

Českí vývojári z Madfinger Games o nej hovoria nasledovné  „Unkilled prinesie nový level zábavy s charakteristickou dychberúcou grafikou a návykovým gameplayom, ktorý poznáte z hier od Madfinger Games. Hráči zažijú vzrušujúcu adventúru odohrávajúcu sa v New Yorku, pričom zážitky bude podporovať aj komplexný sprievodný príbeh ilustrovaný priamo na mape hry, dobre zásobený obchod so zbraňami, množstvo vylepšení pre jednotlivé zbrane a veľa ďalších noviniek.“

zombie hra
www.youtube.com

Hra ťa prekvapí svojím ovládaním a grafikou zároveň. Nebudeš splašene pohybovať a vyrovnávať kameru, ale budeš si užívať túto strieľačkovú hru zo svojej pozície hneď od prvej chvíle. Dotyková obrazovka v tomto prípade nebude predstavovať žiadny problém a navyše, prekvapí ťa aj vynikajúca grafika.

Horizon33_2015-9-14_16-16-54
www.youtube.com

Hra funguje na základe misií, ktoré plníte najčastejšie ide o vyčistenie nejakého skladiska pod. Keď zombíka strelíte do hlavy, získate body navyše za headshot. Počas dlhých jesenných večerov sa rozhodne nudiť nebudeš!  🙂

Mesto plné zombíkov! 

Horizon33_2015-9-14_16-20-34
www.youtube.comwww.youtube.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?