Nová inteligentná chladnička od Samsungu má hlasové ovládanie a zabudované reproduktory

9. januára 2018
mashable.com © Najky.sk
Family hub samsung.jpg
mashable.com
reklama:

Spoločnosť Samsung sa stále pokúšať napumpovať najmenej vzrušujúcu vec funkciami od výmyslu sveta. Nová verzia inteligentnej chladničky obsahuje hlasové ovládanie i reproduktory AKG.

Nová chladnička má množstvo funkcií z pôvodného modelu z roku 2016, zabudovaných má však aj veľa inteligentných ovládacích prvkov. Pomocou hlasového asistenta Bixby môžete ovládať všetky domáce zariadenia.

Spoločnosť Samsung totiž mení chladničku na centrálny rozbočovač inteligentného domu. Chladnička spolupracuje s akýmikoľvek produktami SmartThings a umožňuje majiteľovi tieto položky ovládať pomocou hlasových povelov.

Family hub samsung 1.jpg
mashable.com

Napríklad môžete Bixby požiadať o zobrazenie živého vysielania z kamery – či už baby monitoru, alebo bezpečnostnej kamery pred vaším domom, alebo o upravenie svietivosti v jednotlivých miestnostiach.

Nová Family Hub chladnička má aj plánovač jedál, ktorý vám poskytne recepty a prispôsobí sa vašim stravovacím obmedzeniam. Je k tomu dodaný aj zábavný rozmer – môžete si prostredníctvom svojej chladničky prehrávať hudbu, zdieľať kalendár, fotografie, poznámky a pod.

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?